Ostim Mahallesi İvedik OSB 1418 Cad. No: 48 Yenimahalle / Ankara

Bize yazın

info@satkonmakine.com

Bizi arayın

+90 312 939 23 30

Bize Ulaşın

İvedik OSB 1418 Cd. No. 48 Ankara

Hakkımızda

Şirket Profili

Satkon Makine, kurulduğu günden bugüne kalitesi, gelişen şirket profili sayesinde yurt içi ve yurt dışı pazarlarda sektöre hizmet etmektedir.

Ülkemizin madencilik, inşaat, endüstriyel tesis ve makine üretimi konusunda çözüm ortağıyız. Standart üretim programımız, inşaat, yol ve madencilik sektörlerini ilgilendiren makine ve tesislerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Satkon Makine üretim programında, tüm tasarımlar kendimize aittir. Yeraltı ve yerüstü dökme malzeme konveyörleri, helezon yaprak üretimi, helezon konveyör, bant konveyör, bantlı besleyici, elevatör, karıştırıcı, yem karma, klape, titreşimli besleyici, yıldız besleyici, zinvirli konveyör imalatının yanında çeşitli endüstriyel sektörler için mühendislik hizmeti vermekteyiz.

Çağdaş teknolojik gelişmelere uygun, TSE ve ISO-9001 Kalite standartlarında, makine üretimi yapan kuruluşumuz; dinamik, tecrübeli, uzman kadrosuyla ve modern üretim ekipmanlarıyla hizmet vermektedir.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Gelişen teknoloji ve yükselen müşteri talepleri ile beraber standartlar da yükselmekte. Bu özel ve yüksek standartlarda çözüm ortağı olmayı ve beraber başarıya ulaşmayı misyon olarak benimsedik.

Ülkemizde ve dünyada yenilenen teknolojilere, yeni teknolojik üretim ve standartlar ile çözüm olmak ve başarının sebebi olmak vizyonumuzdur.