Ostim Mahallesi İvedik OSB 1418 Cad. No: 48 Yenimahalle / Ankara

Bize yazın

info@satkonmakine.com

Bizi arayın

+90 312 939 23 30

Bize Ulaşın

İvedik OSB 1418 Cd. No. 48 Ankara

Yakup Solak Vcard

 

Saygılarımla. Best Regards.

Yakup SOLAK

Genel Müdür Yardımcısı

   Satkon Makine Yeni logo- Yakup Solak

Satkon Makine Facebook logo- Yakup Solak      Satkon Makine twitter logo- Yakup Solak.   Satkon Makine instagram logo- Yakup Solak.    Satkon Makine Linkedin logo- Yakup Solak

Mobil : +90 507 258 93 27
Telefon : +90 312 939 23 30

www.satkonmakine.com

SATKON Makine San. Tic. Ltd. Şti.

Ostim Mah. İvedik OSB 1418 Cd. No. 48  06378 Yenimahalle / Ankara

Bu mesaj, mesajda gönderildiği belirtilen kişi/kişilere özeldir ve gizlidir. Bu mesajın muhatabı olmamanıza rağmen tarafınıza ulaşmış olması halinde, mesaj içeriğini gizli tutmanız gerekmektedir. Bu mesajı yanlışlıkla aldığınız takdirde lütfen gönderene haber veriniz ve bilgisayar sisteminizden siliniz. Mesajın ve bilgilerinin size değişikliğe uğrayarak veya geç ulaşmasından, bütünlüğünün ve gizliliğinin korunamamasından, virüs içermesinden ve bilgisayar sisteminize verebileceği herhangi bir zarardan ve şahsi amaçlarla gönderilmiş mesajlardan şirketimiz sorumlu tutulamaz. Mesajın teyidi gerekiyorsa, lütfen gönderene bildiriniz.

This message is confidential and intended solely for the recipient(s) stated in this message. If you are not the named addressee, you should keep this message confidential. If you have received this message by mistake, please notify the sender immediately and delete it from your computer system. Our company shall have no liability for any changes or late receivings, loss of integrity and confidentiality, viruses and any damages this message can cause in your computer system in any way and assumes no responsibility for the messages sent for personal purposes. If verification is required, please inform the sender.

PSave a tree. Dont’t print this e-mail unless it’s really necessary.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.